KAMIONSERVIS®CZ

Něco o nás
Společnost KAMIONSERVIS CZ patří mezi významné společnosti na poli nákladní autodopravy v České republice. Neustále se rozrůstající vozový park i stoupající počet zaměstnanců, to jsou důkazy funkčního a prosperujícího podniku, který staví na první místo svých priorit spokojeného zákazníka, širokou paletu služeb a profesionalitu.

Vozový park

K dispozici máme vlastních 10 chladírenských návěsů, kterými zajišťujeme mezinárodní přepravy pod kontrolovanou teplotou. Mezi hlavní destinace patří země Beneluxu, Porúří a severní část Francie. Dále disponujeme 3 vlastními chladírenskými návěsy, které používáme pro distribuci zboží po CZ a SK. Flotilu vlastních chladírenských návěsů jsme rozšířili o další 4 chladírenské návěsy našich smluvních partnerů, které celoročně pravidelně vytěžujeme.

Vozový park je pravidelně obměňován a všechna vozidla jsou vybavena satelitním sledováním pro neustálou kontrolu přepravovaného zboží.

Vlastní sklad

Disponujeme vlastním skladem v Praze – Běchovicích, který je rozdělen do 2 zón. 1. zóna je pod kontrolovanou teplotou a funguje jako Cross- dock (překládkový sklad) 2. zóna je bez kontrolované teploty s možností krátkodobého uskladnění zboží.

Fotogalerie

Kariéra

Nenašli jste co hledáte?

V budoucnu pro Vás můžeme mít místo, jako stvořené.

Kontakt

Kontaktujte nás

dispo@kamionservis.cz
+420 222 728 558 (08:00-17:00)
+420 222 728 658 fax

Kde nás najdete

Kamionservis CZ, a. s.
Podnikatelská 589
190 11 Praha 9 – Běchovice